پلتفرم و کارگزار معاملات رمزارزها و ارزهای دیجیتال

تتر تومان
بیتکوین تومان
اتریوم تومان
لایتکوین تومان
دوجکوین تومان
ریپل تومان
مقررات و شرایط استفاده از رمزین گیت

ایجاد حساب کاربری در رمزین گیت به معنی قبول شرایط استفاده از خدمات رمزین گیت می باشد و کاربران برای فعالیت در رمزین گیت ضروری می باشد تا قوانین و شرایط را کاملا مطالعه کنند. این قوانین و مقررات ممکن است بدون اطلاع قبلی ویرایش و به روز رسانی گردند که در اینصورت پس از انتشار مقررات جدید، به کاربران اطلاع رسانی مقتضی میگردد

عمومی
مرجعیت

رمزین گیت کاملا تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران و قوانین تجارت الکترونیک بوده و پلتفرمی برای تبادل دارایی های دیجیتال (رمزارزها و ارزهای دیجیتال) است و هیچ گونه تبادل و یا معامله ارزی اعم از خرید و فروش دلار/یورو/پوند و یا سایر ارزهای کاغذی و رسمی ، در این پلتفرم صورت نمیگیرد. برای استفاده از خدمات رمزین گیت نیاز به ایجاد حساب کاربری دارید و اطلاعات وارد شده برای ثبت نام باید مطابق با اطلاعات حقیقی کاربران در کارت ملی و شناسنامه آنان باشد و همچنین تمامی تراکنش ها و درخواست ها باید مرتبط با حساب کاربری ایجاد شده باشد،. کاربران موظف هستند از اطلاعات ورود به حساب کاربری خود (ایمیل، رمز عبور) محافظت کنند.

آگاهی از قوانین جاری و پذیرش ریسک

انجام معاملات بر روی پلتفرم رمزین گیت به منزله آگاهی کامل از قیمت ها و پذیرش ریسک سرمایه گذاری در زمینه ارزهای دیجیتال می باشد. انجام تمامی معاملات بر روی پلتفرم رمزین گیت و خرید و فروش ارزهای دیجیتال به منزله استفاده در فعالیت های قانونی تلقی شده و مسئولیت آن با معامله کنندگان می باشد.

حساب کاربری و احراز هویت
مبارزه با پولشوئی و سرقت اطلاعات

طبق قوانین کشور ایران و سایر کشورها، به منظور مبارزه با پولشوئی و یا قاچاق و یا سرقت اطلاعات، برای هرگونه معامله مالی، احراز و تایید هویت و مدارک شناسایی افراد الزامی است. برای هرگونه معامله در رمزین گیت لازم است تا هویت شما توسط کارشناسان رمزین گیت بررسی و تائید گردد. بدین منظور نیاز است تا کاربران تصویر کاملی از مدارک هویتی خود را در بخش مربوطه طبق دستورالعمل ذکر شده ارسال نمایند. رمزین گیت همیشه سعی در تسهیل و تسریع این امر برای کاربران دارد.

امنیت اسناد و مدارک هویتی کاربران

رمزین گیت متعهد میشود در حفظ و نگهداری از مدارک هویتی کاربران نهایت تلاش را داشته باشد و از به روزترین تکنولوژیهای روز محافظت و رمزنگاری برای محافظت از اطلاعات کاربران استفاده نماید

افشای اطلاعات شخصی کاربران

رمزین گیت متعهد میگردد که به هیچ وجه ، هیچ یک از اطلاعات شخصی و هویتی کاربران را برای هیچ شخص سومی افشا نکند مگر فقط با حکم معتبر مقامات محترم قضائی و یا دولتی

حفاظت معاملات

کاربران متعهد میگردند که فقط با پول شخصی خود و برای خود معامله، خرید و فروش رمزارزها را انجام دهند و از خرید/فروش و یا انتقال رمزارز برای اشخاص دیگر تحت هر عنوانی، اکیدا خودداری نمایند

خرید و فروش در پلتفرم رمزین گیت
روش های ارائه خدمات

در رمزین گیت معاملات به دو صورت OTC یعنی مستقیما با خود پلتفرم و دریافت آنی ارز دیجیتال و یا فروش و خرید به صورت P2P یعنی خرید ارز دیجیتال از سایر کاربران صورت میگیرد.

فروش و خرید سریع ارز دیجیتال OTC

در این روش کاربر برای خرید یا فروش یا تبدیل ارز دیجیتال خود مستقیما با رمزین گیت معامله میکند و پس از ثبت سفارش، به طور آنی مبلغ و یا ارز دیجیتال مورد نظر خود را در کیف پولهای رمزین گیت دریافت میکند

معاملات کاربر-به-کاربر P2P

در این روش کاربران دارایی های خود را مستقیما با یکدیگر معامله میکنند و رمزین گیت صرفا راه ارتباط و البته امنیت معامله را هم برای خریدار و هم برای فروشنده مهیا میسازد

قوانین معاملات OTC
ثبت سفارش

ثبت سفارش فروش یا تبدیل یا خرید ارزدیجیتال به منزله آگاهی و پذیرش کامل همه قوانین پلتفرم میباشد.

نرخ گذاری

رمزین گیت متعهد میشود که همیشه و در همه حال نرخهای جدید و معتبر ارائه دهد. نرخهای نمایش داده شده به کاربر شامل کارمزد رمزین گیت بوده و هیچ کارمزد اضافه ایی بعد از سفارش از کاربر دریافت نمیگردد.

نرخ و مقدار نهایی سفارش

با توجه به نوسانات زیاد و لحظه ایی نرخ ارزهای دیجیتال، نرخ و مقدار نهایی سفارش ممکن است مقدار کمی با مقادیر نمایش داده شده متفاوت باشد چرا که همه نرخها به صورت ثانیه ایی در حال به روز رسانی میباشند.

دریافت و انتقال ارز دیجیتال

ارزهای خریداری شده کاربران به کیف پول اختصاصی آنها در رمزین گیت منتقل میگردد که کاربران میتوانند با آسودگی خاطر نسبت به نگهداری ارزهای خود در کیف پول رمزین گیت اقدام نمایند. لیکن در صورت تمایل به برداشت و خارج کردن آن از رمزین گیت، انتقال هر ارز دیجیتالی در شبکه بلاکچین شامل هزینه میباشد و این هزینه قبل از تایید برداشت به کاربران نمایش داده میشود و این هزینه در تعهد کاربر است.

فروش ارز دیجیتال و دریافت تومان

پس از ثبت سفارش فروش موفق، مبلغ تومانی سفارش به حساب کاربری کاربر افزوده میگردد و در صورت درخواست برداشت، طبق سیکل انتقال بین بانکی پایا، در اولین روز کاری بعد به حساب بانکی تایید شده به نام کاربر حواله پایا خواهد گردید.

قوانین معاملات P2P
ارتباط بین کاربران

تمامی ارتباطات بین کاربران میبایست از طریق پلتفرم رمزین گیت باشد و ارسال شماره تماس و سایر راههای ارتباطی در رمزین گیت جهت امنیت کاربران پیشنهاد نمیشود. برای داشتن معاملات ضمانت شده فقط از طریق درگاه پیام رسان رمزین گیت در ارتباط باشید تا تمامی موارد ارسال شده قابل پیگیری باشد. معاملات خارج از پلتفرم به هیچ عنوان قابل پشتیبانی از طریق رمزین گیت نبوده و مسئولیت آن با معامله کنندگان خواهد بود.

داوری و حل اختلاف

برای حل اختلاف و داوری معاملات پشتیبانی رمزین‌گیت با برسی کامل اطلاعات وارد شده در صفحه معامله که در آن موارد کاملی مانند: کیف پول(wallet)، کد انتقال TXID(transaction code)، حجم(volume)، و اطلاعات و پیام های ارسال شده بین خریدار و فروشنده ثبت شده را مورد برسی و بازبینی قرار خواهد داد و کاملا وضعیت انتقال مشخص خواهد شد و در مواردی پشتیبانی رمزین‌گیت میتواند درخواست اطلاعاتی از دو طرف معامله برای برسی بیشتر نمایید که در این صورت فروشنده و خریدار موظف به ارسال اطلاعات درخواستی هستند.

معیارهای داوری

بعد از برسی کامل پشتیبانی رمزین‌گیت و مشخص شدن وضعیت معامله اگر انتقال ارزدیجیتال به صورت کامل از طریق فروشنده به کیف پول مشخص شده انجام شده باشد مبلغ سپرده برای فروشنده آزاد خواد شد. اگرانتقال ارزدیجیتال در مدت زمان مشخص شده کاملا کانفرم نشده باشد و در حالت pending باشد تا زمان کامل شدن انتقال وضعیت معامله باز خواهد ماند و تا مشخص شدن کامل وضعیت مبلغ به صورت سپرده نزد رمزین‌گیت حفظ می شود. اگر انتقال به کیف پول مشخص شده انجام نشده باشد مبلغ سپرده شده به حساب خریدار بازگشت داده می شود.

لغو معاملات پس از گروگذاری وجه

پس از انجام گروگذاري مبلغ معامله، امكان درخواست لغو معامله از سوي خريدار پذيرفته نيست(مگر در شرايطي كه خارج از اراده و كنترل خريدار باشد). جهت لغو معاملاتی که پس از گروگذاری وجه از سوی فروشنده انجام شوند رمزین گیت مبلغ حداقل ۱۳۰۰ تومان و حداکثر ۱۱۰۰۰ تومان را نسبت به مبلغ معامله به فروشنده اعمال خواهد کرد. این مبلغ از حساب کاربر کسر خواهد شد.

امور مالی و بانکی
واریز ریالی(تومانی) ; درگاه آنلاین

کاربران قبل از واریز ریالی و شارژ حساب موظف هستند که ابتدا شماره کارت بانکی خود و شماره شبا حساب خود را در رمزین گیت ثبت نمایند. رمزین گیت پس از استعلام نام مالک حساب و تطبیق آن با مدارک هویتی کاربران، نسبت به تائید کارت بانکی کاربر اقدام خواهد کرد. کاربران فقط مجاز به واریز با کارت بانکی به نام شخص خود و فقط به شرطی که از قبل در رمزین گیت تایید شده باشد، میباشند

واریز ریالی ; انتقال بین بانکی

انتقال حساب-به-حساب یا حواله بانکی پایا/ساتنا فقط برای مبالغ بیشتر از 50 میلیون تومان و فقط با هماهنگی قبلی پشتیبانی رمزین گیت امکانپذیر میباشد. کاربران موظف و متعهد هستند که فقط از حساب بانکی شخصی به نام خود اقدام به انتقال وجه نمایند در غیر اینصورت مبلغ در اولین روز کاری به حساب مبدا بازگشت میشود

برداشت وجه ریالی (تومانی)

برای برداشت وجه هیچ محدودیت و سقف مبلغ روزانه یا ماهانه برای کاربران اعمال نمیشود. انتقال وجه فقط به شماره حساب شبا یی که از قبل به نام شخصی کاربر در رمزین گیت ثبت شده باشد امکانپذیر میباشد.

زمان برداشت وجه و انتقال

رمزین گیت در اولین فرصت ممکن، درخواستهای برداشت وجه کاربران را بررسی میکند و پس از تایید، دستور پرداخت بین بانکی پایا برای آنان صادر میشود. لیکن انتقال نهایی به عهده شبکه بانکی کشور میباشد و معمولا در سیکلهای مشخصی در شبانه روز و در روزهای غیر تعطیل انجام میپذیرد

برداشت و انتقال ارز دیجیتال

درخواستهای برداشت ارز دیجیتال (رمزارزها) در اولین زمان پس از ثبت درخواست بررسی و اجرا خواهند گردید. کاربران توجه داشته باشند که انتقال به همان آدرس کیف پولی که در درخواست ثبت شده انجام میپذیرد لذا میبایست از صحت و درستی آدرس مقصد و همچنین از درستی و سازگاری شبکه انتقال رمزارز اطمینان حاصل کنند. تراکنشهای بلاکچین و ارز دیجیتال به هیچ عنوان قابل برگشت و ابطال نیستند. لذا مسئولیت کلیه عواقب ناشی از اشتباه در آدرس مقصد یا ناسازگاری شبکه انتقال با آدرس ثبت شده صرفا بر عهده کاربر میباشد.