اخبار ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ - 20:55 زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

پرش ۵ درصدی بیت‌کوین!

بیت‌کوین دوباره به آستانه مقاومت ۳۲ هزار دلار رسید و اگر بتواند این مقاومت را پشت سر بگذارد، احتمال رشد تا ۳۷ هزار دلار وجود دارد.

بیتکوین

بیت‌کوین در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۴ درصد رشد کرد و حالا در محدوده ۳۱ هزار و ۲۰۰ دلار معامله می‌شود. صعودی شدن این رمزارز به عوامل مختلفی بستگی دارد اما کتی وود معتقد است نوسان‌های بزرگ مثبتی برای بیت‌کوین در راه است.

کتی وود، بنیانگذار ARK Invest با استناد به داده‌های زنجیره‌ای پیش‌بینی می‌کند که رشد عظیمی در انتظار بیت‌کوین است. او در اپیزود جدید خود در مجموعه In the Know YouTube گفت: معیارها نشان می‌دهند که پادشاه رمزارزها احتمالا به زودی کف خود را پیدا می‌کند و بعد باید منتظر رشد بازار باشیم.

طبق معیارهای زنجیره‌ای، دارندگان کوتاه‌مدت بیت‌کوین تسلیم شدند و این خبر خوبی برای کوتاه‌مدت نیست. چرا که ممکن است باعث ریزش بیشتر شود اما به نظر می‌رسد تقاضا برای بازار در کف قیمتی به شدت زیاد است. البته براساس این معیارها، دارندگان بلندمدت بزرگ‌ترین ارز دیجیتال بازار تسلیم نشدند و کسانی که بیش از یک سال بیت‌کوین داشتند، هنوز هم دارند.

وود می‌گوید که علاوه بر داده‌های زنجیره‌ای، بازار آتی بیت‌کوین را هم زیر نظر دارد که به نظر می‌رسد به زودی نوسانات در این بازار هم افزایش پیدا می‌کند. زمانی که نوسانات در معاملات آتی بالا می‌رود انتظار حرکت بازار را هم داریم. به نظر می‌رسد که با توجه به تقاضای زیادی بازار در محدوده قیمتی پایین، می‌توانیم به رشد بازار امید داشته باشیم.

البته کتی ودد بعد از فروپاشی لانا احتیاط زیادی می‌کند. او در این رابطه می‌گوید: سقوط لانا یک فاجعه بود و این اتفاق ورود تنظیم‌کننده‌ها به بازار را هموار می‌کند. این یعنی فشار بیشتر روی بازار.

مهم ترین اخبار رمز ارز را در اخبار رمزین گیت بخوانید.

مطالب داغان
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *