... امروز: یکشنبه - ۰۶ فروردین - ۱۴۰۲
اخبار ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ - 20:09 زمان تقریبی مطالعه: 3 دقیقه
کپی شد!
0

مسدودسازی ۵۴۵ حساب / وزارت اطلاعات حساب چه کسانی را مسدود کرد؟

وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران در اطلاعیه‌ای گفت: با همکاری بانک مرکزی و با دستور مقام قضائی، حساب‌های بانکی ۴۵۴ نفر از عوامل غیرمجاز ارزی در سطح کشور شناسایی و مسدود شدند.

با رصد و اشراف اطلاعاتی بر شبکه دلالان غیرمجاز ارزی، معاملات پنهان و مشکوک ارزی و رمزارز کشور، حساب‌های بانکی ۵۴۵ نفر از عوامل غیرمجاز ارزی در سطح کشور شناسایی و مسدود شد.

براساس گزارش ایسنا،‌ به نقل از وزارت اطلاعات،‌ضمن اشراف بر شبکه دلالان غیرمجاز ارزی، معاملات پنهان و مشکوک ارزی و رمزارز کشور، با همکاری بانک مرکزی و با دستور مقام قضائی، حساب‌های بانکی ۵۴۵ نفر از عوامل غیرمجاز ارزی در سطح کشور شناسایی و مسدود شدند.

با اجرای طرح برخورد با عوامل داد و ستد غیرمجاز ارزی در مدت اخیر، ۹۲۱۹ فقره حساب بانکی با گردش بیش از ۶۰۰ هزار میلیارد ریال از این عناصر در سطح کشور مسدود شد.

وزارت اطلاعات علاوه کرد: مردم اطمینان داشته باشند علاوه بر رهگیری و برخورد با عاملین التهاب در بازار ارز، همزمان و همراه با اجرای کامل اقدام ملّی مردمی‌سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها، اجازه سوء استفاده از فضای معاملات غیرقانونی و قاچاق کالاهای اساسی را نخواهیم داد.

ما از هیچ تلاشی برای حفظ آرامش و ثبات بازارهای مرتبط با معیشت مردم دریغ نخواهیم کرد.

 

 

مهم ترین اخبار رمز ارز را در اخبار رمزین گیت بخوانید.

«رمزریال» به چه درد ما می‌خورد؟

رمز پول ملی کی عملیاتی می‌شود؟

مطالب داغان
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *