اخبار ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - 12:31 زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0
رولر کاستر قیمتها | اصلاحی عمیق

اصلاحی عمیق یا روند نزولی بلند مدت ؟!

برای پاسخ این سوال بهتر است بیشتر به تحلیل فاندامنتال و بنیادی و عوامل موثر در قیمت ارزهای دیجیتال برای بلند مدت نگاهی بیاندازیم.

دیروز، چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت بازار رمزارزها همانند روزهای پیش در حال یک اصلاح قیمت عادی به نظر میرسید. اما در اواسط روز گویا این اصلاح تغییر شکل داد و دیگر طبیعی به نظر نمیرسید. بیشتر شبیه یک رولرکاستر (ترن هوایی) است. کاهش شدید قیمت با سرعت زیاد!
خوب است بدانید که وقتی این این اصلاح قیمت رخ داد، اتفاق های زیادی برای پیشگیری سقوط هرچه بیشتر قیمت بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال به وقوع پیوست.

برای مثال:

  • بسیاری از صرافی ها، به طور موقف از دسترس خارج شدند یا معاملات را غیر فعال کردند.
  • شبکه اتریوم هزینه برداشت و انتقال را بسیار بالا برد تا انتقال پول برای فروشندگان بیتکوین و سایر ارزهای دیجیتال پرهزینه شود.
  • آقای ایلان ماسک  دستان الماسی توییت کردند (به نشانه ارزشمند بودن هولد رمزارزها)
  • ادعای آقای ایلان ماسک مبنی بر عدم فروش سرمایه بیتکوینش

همه این عوامل با هم، کمک شایانی به توقف روند نزولی برای مدتی کرد. اما باید دید آنچه رخ داده، صرفا یک اصلاح عمیق بوده ؟ یا آغاز یک بازار نزولی برای مدتی طولانی ؟

پیش بینی و تحلیل قیمت بیتکوین و سایر ارزهای دیجیتال

اگر چه که برای بسیاری از تازه واردان دنیای رمزارزها، این مقدار نوسانات بسیار عجیب و ترسناک است، لیکن برای بسیاری متخصصان و معامله گران حرفه ایی، این نوسانات زیاد در دنیای کریپتو و بلاکچین امری است عادی و قابل پیش بینی.

شاید برای تصمیم بهتر برای پیش بینی روند بازار و قیمتها بهترین کار کمی صبر باشد تا ببینیم جو روانی بازار در ۲ روز آینده چگونه است.

از آنجائیکه بسیاری از معامله گران همیشه منتظر یک اصلاح عمیق برای خرید و هولد با مقادیر بالا میباشند، ۲ تا ۳ روز آینده بسیار با اهمیت است. چرا که الان فرصت طلایی برای خرید بسیاری از ارزهای دیجیتال برای اکثر سرمایه گذاران و معامله گران به حساب می آید و احتمالا شروع به خرید با حجم بالا میکنند که این موضوع خود باعث افزایش مجدد قیمتها و صعودی شدن روتد میگردد

منبع

مطالب داغان
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.